Mio Cyclo 100 NAWIGACJA ROWEROWA

  • Dodaj recenzję:
  • 10555
  • Producent: MIO
  • Dostępność: Na zamówienie
  • szt.
  • 299,00 zł
  • Oblicz

Urządzenie Mio Cyclo 100 to idealny partner treningowy każdego miłośnika sportów rowerowych o stylowym wzornictwie, zaprojektowany specjalnie z myślą o amatorach jazdy na rowerze, którzy lubią monitorować własne wyniki.

Urządzenie Mio Cyclo 100 wyposażone jest w ekran z powłoką antyodblaskową o przekątnej 1,8 cala i moduł GPS, menu o nieskomplikowanej strukturze, a także pulpit z możliwością dostosowania go do potrzeb użytkownika, prezentujący dane wybrane przez rowerzystę.

 

Mio Cyclo 100

Poznaj Mio Cyclo 100 — komputer rowerowy o stylowym wzornictwie, zaprojektowany specjalnie z myślą o amatorach jazdy na rowerze, którzy lubią monitorować własne wyniki.

Urządzenie Mio Cyclo 100 wyposażone jest w ekran z powłoką antyodblaskową o przekątnej 1,8 cala, menu o nieskomplikowanej strukturze, a także pulpit z możliwością dostosowania go do potrzeb użytkownika, prezentujący dane wybrane przez rowerzystę. Z urządzenia można korzystać natychmiast po wyjęciu z opakowania i zamontowaniu na rowerze w układzie poziomym lub pionowym.

Niewielkie gabaryty wytrzymałej i wodoodpornej obudowy (IPX7) sprawiają, że z komputera Mio Cyclo 100 można korzystać w każdych warunkach pogodowych. Dzięki długiemu czasowi pracy akumulatora, wynoszącemu do 18 godzin, można pokonywać dłuższe dystanse bez martwienia się o konieczność jego ponownego naładowania.

 Urządzenie Mio Cyclo 100 jest idealnym towarzyszem codziennych treningów: dzięki funkcji osobistego partnera treningowego możesz stawiać przed sobą wyzwania i poprawiać swoją wydajność. Urządzenie rejestruje czas, prędkość, odległość, wysokość, zużycie kalorii i pokonywane trasy dzięki wbudowanemu modułowi GPS. Po powrocie do domu można w łatwy sposób przeanalizować zarejestrowane trasy i udostępnić je w trybie online za pomocą aplikacji Mio Share zainstalowanej na komputerze.

 Mio Share to dostęp do informacji o Twoich treningach, analiza Twoich wyników oraz źródło wielu pomysłów na nowe trasy oraz wyzwań.

Urządzenie Mio Cyclo 100 to idealny partner treningowy każdego miłośnika sportów rowerowych.

Główne cechy

 
Komputer rowerowy z GPS

Rejestruje czas, prędkość, odległość, wysokość, trasy i lokalizacje, zużycie kalorii i o wiele więcej...

 
Łatwe w użyciu

Z urządzenia można korzystać natychmiast po wyjęciu z opakowania i zamontowaniu na rowerze w układzie poziomym lub pionowym.

 
Dostosowany pulpit

Prezentuje dane wybrane przez rowerzystę.

 
Osobisty partner treningowy

Możesz stawiać przed sobą wyzwania i poprawiać swoją wydajność.

 
Aplikacja Mio Share

Przy użyciu aplikacji Mio Share możesz zapisywać swoje dane, zarządzać przebytymi trasami i udostępniać je znajomym. Ta łatwa w użyciu aplikacja umożliwia pobieranie tras oraz poznawanie nowych dróg i miejsc, które inni użytkownicy uznali za interesujące. Aplikacja umożliwia także zarządzanie urządzeniem oraz pobieranie aktualizacji map i najnowszych informacji o produktach.

 
Wodoodporna obudowa (standard IPX7)

Wytrzymała, wodoodporna obudowa (standard IPX7) sprawia, że nawigacja jest możliwa w każdych warunkach pogodowych.

 
Bateria o dużej żywotności

Dzięki długiemu czasowi pracy akumulatora, wynoszącemu do 18 godzin, można pokonywać dłuższe dystanse bez martwienia się o konieczność jego ponownego naładowania.