SKARPETY KOMPRESYJNE CEP RECOVERY

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 11641
  • Producent: CEP
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 189,00 zł 129,00 zł
  • Oblicz

Skarpety kompresyjne CEP Recovery to  idealne rozwiązanie dla sportowców, osób podróżujących oraz prowadzących stojący i siedzący tryb życia.


Bez względu na to, czy uprawiasz sport wyczynowo czy amatorsko, a może wcale - kompresyjne skarpety CEP Recovery przyniosą ulgę twoim zmęczonym i obolałym nogom po treningu lub całym dniu spędzonym w pracy.
Poprawione krążenie, szybsze usuwanie kwasu mlekowego i znacznie przyspieszona regeneracja to główne zalety skarpet kompresyjnych CEP Recovery. Dzięki temu jesteś szybciej gotowy do ponownego działania!
Skarpety kompresyjne do regeneracji "CEP Recovery Compression Socks" zostały zaprojektowane zgodnie z opatentowanymi technologiami i wyprodukowane w Niemczech, w fabryce światowego lidera w dziedzinie kompresji medycznej – MEDI, co gwarantuje skuteczne działanie oraz najwyższą jakość.

Dzięki skarpetom kompresyjnym CEP  Recovery twoje treningi nabiorą zupełnie nowego wymiaru, a samopoczucie bedzie dobre jak nigdy dotąd. Skarpety kompresyjne CEP Recovery nie tylko sprawią, że będziesz osiągać lepsze wyniki, ale przede wszystkim istotnie przyspieszą proces regeneracji przed i po wysiłku. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu stopniowego ucisku (graduated compression), który poprawia krążenie w twoich nogach. Takie rozwiązanie sprawia, że twoje mięśnie otrzymują więcej tlenu, a tym samym szybciej usuwane są toksyczne resztki przemiany materii, co skutecznie ogranicza powstawanie tzw. zakwasów i bóli mięśniowych oraz ogranicza ryzyko powstawania żylaków czy też zakrzepicy – czyli tzw. uczucia ciężkości nóg.

Noś skarpety kompresyjne CEP Recovery podczas długich podróży samochodem, samolotem, ale również wtedy, gdy Twoja praca wymaga długotrwałego stania bądź siedzenia.
Skarpety kompresyjne CEP Recovery to nie tylko lepsze krążenie, profilaktyka przeciwżylakowa, ale także doskonałe techniczne skarpety, które zaskoczą Ciebie nie jeden raz.

 

Najważniejsze cechy CEP RECOVERY COMPRESSION SOCKS

Stopniowa kompresja (Graduated Compression)

Prawidłowo zaprojektowana - silniejszy ucisk przy kostce, nieco mniejszy w okolicy łydki

iPS (Integrated Power System)

Specjalna struktura włókien umożliwiająca kompresję

CellTex

Ulepszone nici ułatwiają biologiczną aktywację komórek skóry. Już żadne swędzenie czy drapanie nie przeszkodzą Ci w komfortowym noszeniu skarpet

3-D fit

Skarpetki dopasowują się idealnie do anatomii łydki oraz stopy dzięki trójwymiarowej strukturze

Wsparcie dla ścięgna Achillesa

Dodatkowe wsparcie dla ścięgna Achillesa minimalizuje ryzyko powstawania kontuzji

Wyściełana stopka

Specjalnie zaprojektowana stopka chroni wrażliwe przed podrażnieniami

Wygodny ściągacz

Nie wpija się łydkę i nie powoduje niekomfortowego ucisku

Kanaliki wentylacyjne

Dla przyjemnej klimatyzacji stóp

Jony srebra

Oddychający materiał, działanie antybakteryjne oraz długotrwała świeżość dzięki zastosowaniu jonów srebra

Produkcja niemiecka i certyfikaty Öko-Tex Standard 100

Skarpety kompresyjne CEP zostały wyprodukowane w Niemczech i posiadają certyfikat zgodny z normami Öko-Tex Standard 100. Marka świadczy o udowodnionym bezpieczeństwie oraz przyjaznej dla skóry dzianinie.

Przeznaczenie: regeneracja przed i po wysiłku fizycznym, do codziennego użytku, długotrwałe podróże, loty samolotem, długotrwałe stanie i siedzenie.

Kolor: czarny

Materiał: 85% poliamid, 15% elastan

Rozmiar skarpet kompresyjnych CEP dobieramy na podstawie OBWODU łydki w najszerszym jej miejscu

 

Uwaga! Ilość produktu ograniczona!