JOBOBIKE Sam 13Ah

  • Kod: 15015
  • Producent: JOBOBIKE
  • Dostępność: Jest
  • 5 899,00 zł 5 399,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

JOBOBIKE Sam

 
Sam - Składany Rower Elektryczny Miejski Dla Seniora Sam wyróżnia się na mieście stylem łączącym to, co najlepsze w rowerze składanym i miejskim z mocą roweru elektrycznego!Jest to e-rower przeznaczony...
 
Bateria : 13Ah

Sam - Składany Rower Elektryczny Miejski Dla Seniora

Sam wyróżnia się na mieście stylem łączącym to, co najlepsze w rowerze składanym i miejskim z mocą roweru elektrycznego!Jest to e-rower przeznaczony dla osób w każdym wieku. Zarówno młodsi klienci, jak i seniorzy docenią jego zalety. Sam sprawdzi się również podczas weekendowych wypadów za miasto lub wakacji, gdy chcesz więcej zwiedzić lub szybciej dotrzeć do celu. W trakcie takiego urlopu odkryjesz potęgę elektryka.
 

Oszczędzasz pieniądze

Wybór elektrycznego roweru miejskiego jako codziennego środka transportu gwarantuje oszczędność i relaksującej jazdy z Jobobike SAM.

 

Zasięg

Przejechanie rowerem elektrycznym 60 km kosztuje około 1 zł. To aż 18 razy mniej niż przejechanie takiego dystansu autobusem.

 

Dbasz o formę

Płynącą z braku konieczności wydawania pieniędzy na paliwo oraz bilety parkingowe, a także pozwala zadbać o zdrowie oraz naszą planetę.

 

Jesteś eko!

Rowery elektryczne to przyszłość zrównoważonego transportu. Wybierając jazdę e-bike'iem, przyczyniasz się także do redukcji poziomu spalin.

Elektryczny Rower Miejski
Rowery miejskie, aby dobrze służyć swoim użytkowników w trakcie codziennej komunikacji po metropolii, powinny być lekkie, wygodne, wytrzymałe i łatwe w przechowywaniu.