FOTELIK DZIECIĘCY KROSS WALLAROO

  • Obserwuj produkt:
  • Kod: 10765
  • Producent: KROSS
  • Dostępność: Jest
  • 259,90 zł 199,00 zł

Foteliki rowerowe Wallaroo

 

Nasze pociechy mogą uczestniczyć w wycieczkach rowerowych jeszcze przed nauczeniem się samodzielnego prowadzenia jednośladu. Komfortowe i bezpieczne podróżowanie całą rodziną umożliwia fotelik rowerowy Kross. Jego największą zaletą jest wygoda, jaką zapewnia dziecku podczas jazdy, a także maksymalne bezpieczeństwo, które przekłada się na bezstresową podróż również dla rodzica.

 

 

Fotelik dziecięcy Kross – opłacalna inwestycja

 

Decydując się na kupno prezentowanego fotelika, możemy być pewni, że rozsądnie inwestujemy pieniądze. Podpórki na stopy wzbogacono o funkcję regulacji na sześciu poziomach. W ten sposób można zmieniać wielkość fotelika, dopasowując ją do naszego rosnącego dziecka. Bezpieczeństwo najmłodszych to przede wszystkim stabilna pozycja zapewniona przez pasy. Są one w tym wypadku trzypunktowe. Nie uwierają malucha podczas jazdy dzięki obecności komfortowych poduszek. Nie krępują także jego ruchów. Fotelik rowerowy Kross jest również niezwykle łatwy w pielęgnacji. Poduszki wykonano z łatwo piorącego się materiału.

 

 

Montaż fotelika rowerowego

 

Model Wallaroo jest uniwersalny, a tym samym kompatybilny z rowerami posiadającemu dolny lub górny ciąg przerzutek. Mocuje się go do ramy o okrągłym lub owalnym przekroju rury podsiodłowej. Jej średnica musi wchodzić w zakres przedziału 28-40 mm.

Proponowany model jest odpowiedni dla dzieci, których waga mieści się w zakresie od 9 do 22 kg. Posiada on certyfikat EN 14344, który gwarantuje bezkompromisowe bezpieczeństwo przewożonego dziecka oraz osoby kierującej rowerem.

Komponenty

MOCOWANIE do ramy
CIA_FOT_WAGDZI 9 - 22 KG
CERTYFIKAT EN 14344
KOLOR CZARNY