Kask rowerowy Kross Attivo

  • Obserwuj produkt:
  • Kod: 14727
  • Producent: KROSS
  • Dostępność: Pytaj o dostępność
  • 214,99 zł 189,00 zł
  • Niedostępny

Ze względu na ograniczoną ilość produktu prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności danego koloru i rozmiaru.

OPIS PRODUCENTA:

Kask to najważniejszy element stroju każdego kolarza, który pomaga uchronić sportowca przed poważnymi w skutkach urazami głowy. Kask rowerowy Kross Attivo to propozycja skierowana dla obu płci, gdyż dostępna jest zarówno w mniejszym rozmiarze M, jak i większym L.

Kask na rower Kross – połączenie ochrony i dobrego stylu

Oprócz dobrego wyglądu kasku, idącego w parze z jego przystępną ceną, najbardziej godnym uwagi elementem tego produktu jest wykorzystany do jego wytworzenia zaawansowany system ochronny. Odpowiednio wyprofilowana lekka konstrukcja pozwala bowiem na skuteczną osłonę najbardziej wrażliwych części głowy i potylicy, a dwupłaszczyznowa regulacja umożliwia dostosowanie kasku do indywidualnych wymiarów ciała. Taki system gwarantuje użytkownikowi profesjonalną ochronę głowy na każdym kilometrze trasy.

Waga kasku sportowego a komfort noszenia

Kask na rower Kross cechują się wyjątkowo niską wagą o wartości zaledwie 271 gramów. Taka specyfikacja sprawia, że produkt nadaje się do długiego noszenia, nie wywołując przy tym poczucia dyskomfortu czy zmęczenia. Na komfort używania kasku Attivo wpływa też obecność systemu regulacji, dzięki któremu możliwe jest dokładne wyprofilowanie pasków odpowiedzialnych za utrzymanie kasku w stabilnej pozycji na głowie użytkownika. Kask sportowy Attivo jest więc najlepszą przystępną cenowo propozycją dla osób ceniących sobie wygodę, bezpieczeństwo i dobry wygląd podczas uprawiania sportu.

 

 

ZASTOSOWANIE MTB / CITY
Rozmiary M (53 - 56cm), L (58 - 61cm)
Waga 265g (M), 275g (L)
ILOŚĆ OTWORÓW 23
TECHNOLOGIA IN_MOLD
SIATKA NIE
REGULACJA POKRĘTŁO
Dodatkowe informacje regulacja w dwóch płaszczyznach, lepsza ochrona potylicy
Norma bezpieczeństwa EN 1078