KASK ROWEROWY KROSS PELETON PRO

  • Obserwuj produkt:
  • Kod: 14782
  • Producent: KROSS
  • Dostępność: Jest
  • 279,00 zł

Kask Peleton Pro został wykonany z materiału In-Mold zmniejszającego wstrząsy na nierównym terenie. Został on także wyposażony w panele wzmacniające z tworzywa Counter Tech®, co zapewnia jeszcze wyższe standardy ochrony także podczas upadków. Kask rowerowy Kross posiada także 21 otworów wentylacyjnych, które chronią przed przegrzewaniem się głowy i zapewniają komfort jazdy. Jego waga nie przekracza 300 gramów, co również przyczynia się do bezpieczeństwa użytkowania.

Wygoda noszenia i bezpieczeństwo użytkowania

Kask rowerowy Peleton Pro charakteryzuje się dwupoziomowym systemem regulacji, co pozwala doskonale dopasować go zarówno w obwodzie, jak i głębokość jego osadzenia. Właściwości te uzupełnia system łatwego zakładania, zdejmowania i zapinania kasku. Dzięki temu trzyma się on niezwykle stabilnie i zapewnia bezpieczeństwo nawet podczas najintensywniejszych i najbardziej wymagających treningów. Wewnątrz kasku Peleton znajduje się antyalergiczna wyściółka, którą można łatwo założyć, jak i zdemontować.

Uniwersalny design i wiele zastosowań

Kolejnym atutem kasku Pelleton Pro jest jego uniwersalny, sportowy design, dzięki czemu będzie on uzupełniał się z innymi akcesoriami. Dzięki temu, że zawiera on elementy odblaskowe, zapewni bezpieczeństwo również po zmroku oraz w warunkach ograniczonej widoczności. Jego zalety mogą odkryć zarówno miłośnicy kolarstwa szosowego, jak i bardziej wymagający rowerzyści uczestniczący w wyścigach XC.

opis producenta:

Rozmiary M (54 - 58cm), L (58 - 61cm)
WAGA 237g
Model PELETON PRO
ILOŚĆ OTWORÓW 21
TECHNOLOGIA IN_MOLD
SIATKA NIE
REGULACJA POKRĘTŁO
ZASTOSOWANIE SZOSA
MARKA KROSS
Dodatkowe informacje in-mold, regulacja w dwóch płaszczyznach
Norma bezpieczeństwa EN 1078