Opona zwijana Wolfpack Gravel Speed MTB 40-622 Tubeless Ready ToGuard Compound Czarna

  • Obserwuj produkt:
  • Kod: 14807
  • Producent: WOLFPACK
  • Dostępność: Jest
  • 249,99 zł

Opona zwijana Wolfpack Gravel Speed MTB 40-622 Tubeless Ready ToGuard Compound Czarna

Niezależnie od tego, czy jesteś ambitnym amatorem czy profesjonalistą, Gravel Speed oferuje każdemu szybkość i niespotykane trzymanie przy maksymalnej odporności na przebicie.

Szybkość i przyczepność na najwyższym poziomie
Najlepsza opona na szybkie trasy wyścigów gravelowych. W utrzymaniu wysokich prędkości pomaga niski profil bieżnika generujący minimalne opory toczenia. Tajemnica sukcesu modelu Speed Gravel tkwi w mieszance ToGuard Compound, zapewniająca doskonałą przyczepność w każdych, nawet wilgotnych warunkach.

Twórcą marki Wolfpack jest Wolfgang Arenz, najlepszy compounder w branży rowerowej. Zajmuje się tworzeniem mieszanek gumy, z której będą wyprodukowane opony. Po latach, uwieńczonej sukcesami, pracy dla: Continentala, Specialized i Schwalbe Wolfgang Arenz podjął decyzję o rozpoczęciu produkcji opon rowerowych pod własnym szyldem.
W branży uznawany jesteś za czarnoksiężnika mieszanek gumowych. Ty sam uważasz się za jednego z najlepszych compounderow na świecie. Co sprawia, że dobry mieszacz zalicza się do najlepszych?
Myślę, że to serce bijące dla kolarstwa. Zawsze bardzo ważne były dla mnie potrzeby konsumenta. Bez względu na poziom umiejętności, amator czy zawodowiec, zawsze próbowałem sprostać ich oczekiwaniom. Ponieważ pracowałem już w naprawdę wielu obszarach, mam wszechstronną wiedzę. Na pewno jest kilku ludzi pracujących przy rozwoju opon, którzy wiedzą więcej ode mnie, ale trudno znaleźć takiego, który będzie równie uniwersalny i takiego, który towarzyszy mieszance gumowej na drodze od jej powstania aż do użytkownika. Mieszanka musi przecież zawsze pasować do zastosowania.Rozmiar: 40-622
Zalecane ciśnienie: 2,5-8 bar
Gęstość oplotu: 120TPI
Tubeless Ready: tak
Waga rekomendowana: 495g (dopuszczalna tolerancja +/-9%)
Mieszanka gumy: ToGuard Compound