Siodełko Kross TR 3.0

  • Kod: 14687
  • Producent: KROSS
  • Dostępność: Jest
  • 110,00 zł

Siodło do roweru Kross TR 3.0

Siodło Kross TR 3.0 to wygodny i miękki model zapewniający komfort jazdy nawet w długiej trasie. Siodełko wypełnione jest pianką o dużej gęstości oraz pokryte skórą syntetyczną łączoną bezszwowo. Jego wyściółka składa się z dwóch warstw, co zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru ciała oraz zmniejsza odczuwanie przez użytkownika wstrząsów wywołanych nierównościami terenu. Siodło do roweru Kross TR 3.0 jest więc bardzo wygodne, idealne na długie wyprawy.

Nowoczesne technologie poprawiające komfort użytkowania siodła

Siodło Kross TR 3.0 ma w środkowej części sporej wielkości wcięcie, dzięki któremu zminimalizowany został ucisk wrażliwych miejsc. Skóra w tych miejscach może swobodnie oddychać, dopływ krwi nie jest utrudniony.

Za sprawą technologii Double Density skorupa siodełka jest bardzo sprężysta, co podnosi jeszcze bardziej komfort użytkowania. Siodło do roweru Kross TR 3.0 jest szerokie i miękkie. Na zwiększenie jego elastyczności wpływa dodatkowo zawieszenie wykonane w technologii Arc Tech, które łagodzi wstrząsy.

 Siodło do roweru Kross TR 3.0 – optymalne ustawienie

Pręty z utwardzonej stali z podziałką przymocowane w dolnej części siodła ułatwiają jego precyzyjne ustawienie na sztycy. Nadrukowana na prętach miarka pozwala ustawić siodło w taki sposób, żeby siła nacisku użytkownika odpowiednio się rozkładała.

Siodło Kross TR 3.0 ma wymiary 282 x 188 mm, jest miękkie, stabilne i wygodne.

SPECYFIKACJA

KOLOR czarny
Pokrycie DOUBLE DENSITY
Wypełnienie HIGH DESITY
Pręty STALOWE ZE SKALĄ
Wymiary 282 x 188 mm
Waga 514 g
Technologie ArcTech; Zone Cut