Spodenki KROSS Sport

  • Obserwuj produkt:
  • Kod: 14703
  • Producent: KROSS
  • Dostępność: Pytaj o dostępność
  • 180,00 zł

Przed zakupem zalecamy kontakt w sprawie potwierdzenia dostępności danego rozmiaru.

Opis producenta:

Spodenki rowerowe Sport Short

Spodenki sportowe przeznaczone dla kolarzy wyróżniają się specjalnie dobranym materiałem oddychającym, który znakomicie odprowadza pot. Spodenki Sport Short zostały specjalnie dostosowane do ciała mężczyzn. Anatomiczny kształt pozwala zachować maksimum komfortu nawet na długodystansowej i wymagającej trasie.

Cechy charakterystyczne dla spodenek Sport Short

Kolarskie spodenki Sport Short wykazują się elastycznym materiałem dopasowującym się do ciała rowerzysty. Ergonomicznie uformowana wkładka zapewnia wygodę podczas jazdy nawet po trudnym terenie. Nogawki spodni zostały wykończone elastyczną krawędzią, która utrzymuje je w jednym miejscu, zapobiegając ich zsuwaniu. Produkt posiada wygodny wielopanelowy krój, który świetnie dopasowuje się do ciała, nie ograniczając ruchów. Spodenki rowerowe świetnie sprawdzą się zarówno podczas pokonywania krętych ścieżek, jak i dynamicznego zjazdu na zawodach. Krój spodenek został opracowany w oparciu o doświadczenia profesjonalnych kolarzy. Zamontowana wkładka świetnie absorbuje wilgoć, a także pozwala komfortowo pokonywać na siodle nawet długie trasy.

Wygodna, sportowa odzież

Wygodna odzież sportowa to podstawa podczas wykonywania dużego wysiłku fizycznego. Jest ona nie tylko ochronną warstwą przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak: deszcz, wiatr czy niskie bądź wysokie temperatury, lecz może pełnić również funkcję estetyczną. Prezentowanym spodenkom z pewnością nie można odmówić designerskiego wyglądu.

Specyfikacja

MARKA KROSS
KOLOR czarny
Materiał Panel I: 85% Poliamid, 15% Elastan Panel II: 87% Poliester, 13% Elastan
Materiał I PANEL: 85% POLIAMID, 15% ELASTAN
Materiał III PANEL:
Materiał GÓRA:
Wkładka TMF 2D Middle Distance up tp 3h
DŁUGOŚĆ KRÓTKIE