Klocki hamulcowe rowerowe Kross BP-V-3

  • Obserwuj produkt:
  • Kod: 14828
  • Producent: KROSS
  • Dostępność: Jest
  • 25,00 zł

Klocki hamulcowe BP-V-3

Klocki hamulcowe roweru KROSS BP-V-3 to komponent najwyższej jakości przeznaczony dla zaawansowanych kolarzy, jak i amatorów. Klocki hamulcowe rowerowe w tej wersji mają szerokie spektrum zastosowań. Dzięki specjalnej konstrukcji przeznaczone są do hamulców szczękowych. Klocki hamulcowe V-brake dedykowane są tym użytkownikom, którzy chcą poruszać się rowerem nawet w trudnym terenie i mieć zawsze zapewnione właściwe bezpieczeństwo.

Klocki hamulcowe szczękowe – pewność działania i bezpieczeństwo

Klocki hamulcowe do roweru górskiego oraz do roweru trekkingowego, którym kolarz porusza się w trudnym terenie, powinny cechować się niezawodnością. Konstrukcja modelu BP-V-3 daje gwarancję skutecznego hamowania w każdych warunkach, przez co są to komponenty wykorzystywane jako klocki hamulcowe w rowerach MTB. Idealnie zaś sprawdzą się w terenie górskim lub warunkach, w których należy gwałtownie i mocno hamować, a wytrzymałość mechanizmu gra dużą rolę.

Klocki hamulcowe KROSS – komfort użytkowania

Klocki hamulcowe Kross V-brake dzięki zastosowaniu odpowiedniej jakości materiałów gwarantują dużą wytrzymałość przy zachowaniu niskiej masy. Ponadto odznaczają się bardzo cichą pracą, co zwiększa komfort codziennego użytkowania. Dzięki temu sprawdzą się w rowerach MTB oraz innych rowerach górskich, a także rowerach trekkingowych.

TYP HAMULCA hamulce v-brake

SPECYFIKACJA

MARKA KROSS
TYP V-BRAKE
WYMIENNE PADY NIE
GRUPA ASORTYMENTOWA KLOCKI HAMULCOWE